Prace wysokościowe


 

Specjalizujemy się w pracach wysokościowych, wykonywanych z zastosowaniem technik linowych w miejscach trudno dostępnych.

Kadrę firmy Linarem tworzą wykwalifikowani technicy, łączący swoje umiejętności zawodowe z wieloletnim doświadczeniem w branży. Technicy posiadają międzynarodowe uprawnienia IRATA oraz OTDL które są uznawane na całym świecie za wyznacznik najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas prac wykonywanych z użyciem technik dostępu linowego.

Posiadamy doświadczenie oraz duży potencjał wykonawczy. Sprzęt jakim posługują się nasi pracownicy jest zgodny z normami europejskimi EN.

Gwarantujemy dotrzymania terminu powierzonych nam prac oraz bezpieczeństwo podczas ich wykonywania. Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Pracujemy o każdej porze dnia i roku. Posiadamy stosowne ubezpieczenie OC a na wykonywane prace dajemy odpowiednie gwarancje.

Bezpieczeństwo podczas realizacji zleceń jest dla nas priorytetem!

Zapraszamy do współpracy


Obsługa techniczna


Świadczymy usługi obsługi technicznej budynków. Współpracujemy z największymi spółdzielniami w Polsce. Wykonaliśmy tysiące zleceń zarówno dla największych firm w Polsce jak i osób prywatnych.

Postaw na profesjonalistów!

Obsługa techniczna budynków oraz spółdzielni mieszkaniowych

Sprawdź ofertę

O montażu reklam wiemy wszystko! profesjonalnie zamontujemy każdy typ reklamy

Sprawdź ofertę


Montaż reklam

Terminowo i profesjonalnie zamontujemy Państwa reklamy. Posiadamy duże doświadczenie w montażu wszelkiego typu reklam. Montowaliśmy największe reklamy w Polsce! Zaufało nam wielu prestiżowych klientów.

Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!Odstraszanie ptaków

Jako lider w dziedzinie odstraszania ptaków na terenie Polski specjalizujemy się w kompleksowej ochronie obiektów przed ptakami. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich materiałów oraz profesjonalny montaż.

Pozbądź się ptaków - skutecznie!


Profesjonalnie usługi odstraszania ptakówGwarancja najniższej ceny w Polce!

Sprawdź ofertę

Mycie szyb oraz elewacji Zaufaj profesjonalistom

Sprawdź ofertę


Mycie i czyszczenie


Terminowo i starannie umyjemy szyby oraz elewację. Z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy!Odśnieżanie dachów


Odśnieżyliśmy setki obiektów, od małych kamienic w centrum miasta, po największe hale produkcyjne i markety. Bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy


Odśnieżanie dachów Stawiamy na bezpieczeństwo!

Sprawdź ofertę

Prace dla przemysłu Specjalistyczne usługi na wysokości

Sprawdź ofertę


Prace dla przemysłu


Czyścimy i malujemy mosty oraz obiekty przemysłowe, rozbudowujemy maszty GSM, demontujemy kominy.. Zaufały nam największe firmy w Polsce.

Postaw na profesjonalistów!Linarem - postaw na profesjonalistów!

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Shared on Ariyan.org